top of page

Fethiye Fizyoterapi Uzmanı

Ağrılarınıza çözüm bulmak ve kendinizi iyi hissetmeniz için burada.

Fizyoterapi Merkezinde
Verdiğimiz Hizmetler

Manuel Terapi

Fizyoterapinin bir dalı olarak, elle yapılan bir dizi manevra ve teknikler kullanılarak kas, eklem ve dokular tedavi edilir, ağrının azalır, hareket kısıtlılıkları giderilir.

İnme Rehabilitasyonu

İnme sonrası kaybedilen motor fonksiyonların yeniden kazandırılması ve günlük yaşam aktivitelerine tekrar entegre olabilmesi için, fiziksel terapi yöntemin kullanıldığı kompleks bir rehabilitasyon sürecidir.

Bel Boyun Fıtığı Tedavisi

Bel ve boyun fıtığı tedavisi, fizik tedavi, egzersizler, ve masaj gibi yöntemlerin kullanıldığı bir tedavi sürecidir, ağrıyı azaltmaya ve bölgenin iyileşmesini sağlamaya yardımcı olur.

Omuz Kas Yırtıkları

Omuz bölgesindeki kaslarda meydana gelen yırtıklar sonucunda ortaya çıkan ağrı, güçsüzlük ve sınırlı hareket kabiliyetine neden olan bir sağlık sorunudur.

Klinik Pilates

Uzman eğitmen tarafından bireye özel olarak uygulanan terapötik egzersizler ve nefes teknikleriyle desteklenen bir yöntem ile kasları güçlendirirken postür düzenlemesi, esneklik ve denge gibi faktörleri de geliştirir.

Çapraz Bağ Yaralanmaları

Mobilizasyon ve rehabilitasyon teknikleriyle birlikte yaralanma sonrası döneminde kas gücünü geri kazanmayı ve fonksiyonel iyileşmeyi destekleyen bir tedavi yöntemidir.

Tenisçi ve Golfçü Dirseği

Fethiye fizyoterapi, kas güçlendirme egzersizleri, germe teknikleri ve ağrıyı azaltmak için uygulanan terapi yöntemlerini içeren etkili bir tedavi seçeneğidir.

El Rehabilitasyonu

El Rehabilitasyonu tedavisi sonucu danışanların el ve bilek bölgesindeki yaralanma veya başka sebepli rahatsızlıkların tedavi edilmesi sağlanarak, el ve bilek bölgesindeki rehabilitasyon sağlanır.

Menisküs Yaralanmaları

Özel egzersizler, manuel terapi ve kuvvetlendirme çalışmalarını içeren bir yaklaşımla yaralanmanın iyileşmesini desteklemeyi ve hareket kabiliyetini geri kazandırmayı hedefler.

bottom of page